Facebook | Twitter | Google | RSS
reklam ve iletişim : info@isinsani.com
30
Nisan


Simit Sarayı Bayiliği

Firma Hakkında Bilgi

Simit Sarayları nın başarısının sırrı çalışanların ve işletmecilerin uyum içerisinde hareket etmeleridir. Genç, dinamik, girişimci ve kaliteden ödün vermeyen bir işletmeci kadro bu başarıdaki asıl etkendir. Simit geleneğinin bir halkası olma fırsatını bu özelliklere sahip herkese sağlayan Simit Sarayları size kendi iş yerinizin işletmecisi olma fırsatını sunuyor.
 
Bayilik Şartları: 1. İnsana odaklı bir anlayış içerisinde hareket etme
2. Dinamik ve hareketli bir çalışma anlayışı
3. Eğitim almaya ve öğrenmeye açık olma
4. Kişisel zaman ve performansı yönetim yararına kullanma
5. Finansal anlamda ve yönetim konusunda tecrübeli olma
6. Simit Sarayları’nın ihtiyaç duyduğu alanlarda finansal imkanlara sahip olma
7. Şube büyüklüğü ve konumuna uygun finansal imkanları karşılayabilecek durumda olma
Bayilik Paket(ler)inin içeriği : Eğitim Süreci
Her geçen gün hızla yapılanan Simit Sarayları’na dahil olmak, fast foodlar arasında size seçkin bir konum kazandıracaktır. Profesyonel bir işletmeci kadrosuna dahil olmak için öncelikle bir eğitim sürecinden geçmek zorunludur. Çünkü biz, profesyonel çalışmanın sadece eğitimle sağlanabileceğine inanıyoruz. Eğitim süreci yönetim konusundaki en ince detayları kapsamaktadır. Eğitim iki aşamalı olarak sürdürülmektedir. Bir kısmı Simit Sarayları Eğitim Merkezi’ nde diğer kısmı ise restoranlarımızda aktif olarak devam etmektedir. Eğitim süreci; danışma hizmeti, mal ve hizmetin devamlılığı, pazarlama destekleri, kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırması, ekipman yerleştirilmesi gibi konuları ve daha fazlasını kapsamaktadır. Bu süreç ciddi bir kurs programıdır ve ihtiyaç duyulan ek bilgiler de merkez ofislerimiz ve üst düzey işletmecilerimiz tarafından karşılanmaktadır.
Verilen yoğun eğitim sayesinde ciddi bir deneyim kazanırken aynı zamanda da Türkiye’nin ilk fast food zincirine dahil olma fırsatını yakalamış olacaksınız. Ayrıca kendi iş yerinizi açma ya da mevcut şubelere dahil olma şansına da sahipsiniz.

Simit Sarayları insana odaklı bir misyonla hareket ettiği için, işletmeci adaylarımıza da iş dünyasının seçkin insanlarıyla tanışma fırsatını sunar. Seçkin bir kurum, seçkin bir işletmeci kadro ve seçkin bir iş dünyasının kapılarını açma şansı sizin elinizde. Bu sayede sahip olacağınız tatmin, sizin iş konusundaki motivasyonunuzu da sürekli taze tutacaktır.

Başvuru ve Seçim
Simit Sarayları işletmecisi olmak için ilk etapta yapmanız gereken şey bir başvuru formu doldurmanızdır. Doldurmuş olduğunuz formlar en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra yetkili kişiler tarafından sizinle iletişim kurulur. İkinci aşamada ise işletmecilerimiz tarafından bir mülakata alınırsınız. Mülakatın olumlu sonuçlanması ile belli bir deneme süresine tabi tutulursunuz. İşletmeci adayımız ilk etaptaki bu aşamaları olumlu olarak bitirebilirse iki aşamalı yürütülen eğitim programına başlamaktadır.

Bayilik Verilecek İller : Belirtilmedi..
Yatırım Maliyeti : Belirtilmedi..
Ortalama Kar Marjı : Belirtilmedi..
Reklam Katılım Ücretleri : Belirtilmedi..
Gelirden Pay : Belirtilmedi..
Ek Hususlar : Belirtilmedi. 
 
İlgili Kişi : Aykut bey
Adres : Tarlabaşı Cad. No: 6
Taksim / İSTANBUL
Telefon : 0216 561 37 00
Faks : 0212 361 28 18
Web Sitesi : www.simitsarayi.com 
 
Ülkemizde ticaretin yapılış şekli hızla değişmektedir. Ekonomimizin dışa açılmasıyla birlikte, yurt dışından her sektörde çok güçlü firmalar pazarımıza girmektedir. Bu firmaların en önemli özellikleri güçlü sermayeleri, köklü tecrübeleri, bilgi birikimleri, rekabetçi yapıları, yenilikçi olmaları, marka olmaları,  organize olmaları, agresif ve yayılmacı olmalarıdır. Bu vasıflardan yoksun olan özellikle küçük işletmelerimiz, acımasız bir tehdit dalgasıyla karşı karşıyadır. Küçük işletme sahiplerimiz ne yapacağını bilememekte, sermayeleri erimekte ve haklı olarak gelecek kaygısı duymaktadır. 

Aslında, bu durum kaderimiz değildir. Bütün sektörlerde, güçlerimizi ve sermayelerimizi birleştirmeyi, bilgi birikimimizi paylaşmayı, ortak çalışmayı ve organize olmayı öğrenmemiz gerekmektedir. ”Küçük olsun fakat benim olsun” anlayışı yerine “büyük, güçlü ve kalıcı olsun ama hepimizin olsun” anlayışında olmalıyız. Unumuz, yağımız, şekerimiz her şeyimiz olduğu halde helvayı yapamıyoruz, eksik olan ortak aklı, devreye soktuğumuzda helvayı hem de en iyi helvayı yapabileceğiz.

Dünyanın en zengin mutfağına sahip olmamıza rağmen bu mutfağı iyi değerlendiremiyoruz. Küçük ve bireysel işletmelerimiz dev yabancı fastfood zincirleri karşısında sürekli mevzi kaybetmektedir. En bilinen ürünlerimizi dahi bazı ülkeler sahiplenmeye çalışmaktadır. Simit Sarayı işte bu farkındalıklarla yola koyulmuş  “simit ve çay bizim geleneksel ürünlerimizdir” diyerek sahip çıkmıştır.  Halkımızın gösterdiği büyük teveccühle, kısa zamanda ülkemizin en yaygın yerli perakende gıda zinciri ve bilinen bir MARKA olmuştur.  TÜBİTAK la yapılan işbirliği neticesinde üretimin tek merkezde yapılması ve ürünlerin Türkiye’nin her köşesine sevkedilip satış noktalarında pişirilip sıcak olarak sunulabilmesi sağlanmıştır. Üretim için yapılan 20 milyon dolarlık yatırım ve yenilikçi anlayış ile Simit Sarayı bir ilki gerçekleştirmiş ve sektörün lokomotifi konumuna gelmiştir. Şu anda sektörde Simit Sarayının sahip olduğu sermaye gücüne, bilgi birikimine, üretim kapasitesine, ürün çeşitliliğine, pazar tecrübesine ve marka bilinirliğine sahip başka hiçbir firma yoktur. Üretimsiz çalışabilen, çok çeşitli, küçüklü büyüklü satış noktası konseptleri geliştirmiş durumdayız. Okul, hastane, askeriye, alışveriş merkezi, metro durakları, vapurlar gibi yerlerden gelmekte olan bayilik taleplerini karşılamaya başlamış bulunmaktayız. Yaptığımız başarılı çalışmalar tüm dünyanın dikkatini çekmiştir ve bir çok yabancı ülke bayilik talebinde bulunmaktadır. Simit Sarayı, 2009 yılı içerisinde Yunanistan Mısır ve Almanya gibi ülkelerde ilk mağazalarını açarak yurtdışı operasyonuna başlayacaktır. Şu anda yaklaşık 100 çeşit ürün, gıda mühendisleri denetiminde hijyenik ve sağlıklı bir ortamda endüstriyel olarak üretilmekte ve soğuk zincirle mağazalara ulaştırılmaktadır. Böylece mağazalar üzerindeki üretim yükü alınmakta ve sadece satışa odaklanmaları sağlanmaktadır.

Simit Sarayı bayisi olmak isteyen girişimcilere her türlü desteği sağlamaktayız. Doğru yer seçimi, mağazanın planlanması, inşaatın yapılması, personelin eğitilmesi, tanıtım çalışması, işletmecilik eğitimi ve sürekli denetim gibi hayati konularda yardımcı olmaktayız. Sektörümüzle ilgili dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve yenilikleri bayilerimizle paylaşmaktayız. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bir yerde mağazanız varsa ve işinizden memnun değilseniz on beş gün içersinde yeni bir işiniz olabilir. Eğer macera aramıyorsanız, boşa harcayacak paranız yoksa ve de işinizin başında duracaksanız gelin size de bir Simit Sarayı açalım. Kazançlı ve keyifli bir işiniz olsun. 
5443 defa okundu
Facebook | Twitter | Google | RSS
reklam ve iletişim : info@isinsani.com